Hľadať
legiotour@legiotour.sk +421 903 452 900
Trvanie: 09 Feb 2019
Lokalita: Maďarsko, Budapešť
Cena: 39 € : 24 €

Festival mangalice v Budapešti

Čaká na nás zimná Budapešť ako aj zdravé mäsko Mangalice!

Vyberte sa s nami na prechádzku po zimnej Budapešti. Pozrieme si hradný vrch či Citadelu a rovnako tak aj centrum mesta.  Po autobusovej aj sľubovanej pešej prehliadke prídeme až na námestie Szabadság tér,  kde sa koná festival Mangalice, budeme plní očakávania čo nám pripravili na Festivale Mangalice. Je to „labužnícka“ bravčovina, ktorej je venovaný tento netradičný festival !

Mäso z tohto kučeravého prasiatka  je nielen zdravé (pre nízky obsah cholesterolu) ale má vynikajúcu kvalitu, hodí sa na výrobu výbornej šunky,  šťavnatých klobás, a ako mramorové sa podáva v špičkových reštauráciách.  No my ho môžeme ochutnať už tu. Vôňa klobások, tlačenky, bôčika či kolienka nás určite dostane – neodoláme a pre našich najbližších prinesieme z výletu ten najvoňavejší suvenír.

•    Jednodňový zájazd do Budapešti
•    Návšteva festivalu Mangalice
•    Prehliadka Budapešti so sprievodcom
•    Termín 9.2.2019 (sobota)
•    Nástupným miestom  je Bratislava

 

CENA:  39 € /osoba  

Možnosť zakúpiť v akcií za 24 € /osoba IBA  prostredníctvom:

https://www.zamenej.sk/zlava/info/zajazd-festival-mangalice-budapest

https://www.zlavadna.sk/zlava_224951_jednodnovy-zajazd-do-hlavneho-mesta-uhorskeho-kralovstva-navsteva-tropicaria-oceanaria-zoo-festival-mangalice-alebo-zamok-godollo

V cene je zahrnuté: preprava vozidlom značky Mercedes, sprievodca počas zájazdu
V cene nie je zahrnuté – ale odporúčame: poistenie liečebných nákladov v zahraničí – ponúkame uzatvorenie poistenia u nás prostredníctvom poisťovne Union, príp. zabezpečenie poistenia individuálne.

Možnosť zakúpenia obojsmernej miestenky v autobuse v cene: 5 € / osoba – umožňuje prednostný výber miesta v autobuse (je potrebné nahlásiť pri rezervácii zájazdu).