Hľadať
legiotour@legiotour.sk +421 903 452 900
Lokalita: Rakúsko

Jednodňový zájazd s návštevou múzeí hlavného mesta Rakúska

Využite príležitosť navštíviť Viedeň počas rakúskeho štátneho sviatku 26.10.2021. Metropola Rakúska má deň otvorených múzeí, môžete navštíviť vybrané múzeá so zľavou, alebo dokonca aj zdarma ! Okrem prehliadky mesta a múzeí ochutnajte aj špeciality, ktoré toto mesto ponúka
Program zájazdu:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách, príchod do Viedne, Praternstern Bahnhof, presun metrom do centra mesta (2,10 €/os./1 smer), doobeda pešia, pešia prehliadka mesta so sprievodcom na Nám. Márie Terézie (Hofburg, Dóm Sv. Štefana, Parlament, Opera…) spojená s návštevou platených a čiastočne platených múzeí (Múzeum úžitkového umenia, Etnografické múzeum, Vojenské múzeum Arsenál, Efezské múzeum, Klenotnica a zbrojnica v Hofburgu…),  individuálne voľno, odchod (cca 18:00) z Viedne v podvečerných hodinách.

  • Jednodňový zájazd – Rakúsko  – Viedeň
  • Návšteva múzeí
  • Cena je platná pre jednu osobu
  • Termín
  • Nástupným miestom je Bratislava

 

Cena : 33,50 €/osoba – teraz v  akciovej cene  19,90 €

V cene je zahrnuté: preprava vozidlom značky Mercedes, technický sprievodca v autobuse

V cene nie je zahrnuté – ale odporúčame: poistenie liečebných nákladov v zahraničí – ponúkame uzatvorenie poistenia u nás prostredníctvom poisťovne Union,  príp. zabezpečenie poistenia individuálne.

Možnosť zakúpenia obojsmernej miestenky v autobuse v cene: 5 € / osoba – umožňuje prednostný výber miesta v autobuse (je potrebné nahlásiť pri rezervácii zájazdu).