Hľadať
legiotour@legiotour.sk +421 903 452 900
Trvanie: 26.10.2020
Lokalita: Rakúsko
Cena: 26 €

Jednodňový zájazd s návštevou múzeí hlavného mesta Rakúska

Využite príležitosť navštíviť Viedeň počas rakúskeho štátneho sviatku 26.10.2020. Metropola Rakúska má deň otvorených múzeí, môžete navštíviť vybrané múzeá so zľavou, alebo dokonca aj zdarma ! Okrem prehliadky mesta a múzeí ochutnajte aj špeciality, ktoré toto mesto ponúka
Program zájazdu:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách, príchod do Viedne, Praternstern Bahnhof, presun metrom do centra mesta (2,10 €/os./1 smer), doobeda pešia, pešia prehliadka mesta so sprievodcom na Nám. Márie Terézie (Hofburg, Dóm Sv. Štefana, Parlament, Opera…) spojená s návštevou platených a čiastočne platených múzeí (Múzeum úžitkového umenia, Etnografické múzeum, Vojenské múzeum Arsenál, Efezské múzeum, Klenotnica a zbrojnica v Hofburgu…),  individuálne voľno, odchod (cca 18:00) z Viedne v podvečerných hodinách.

Miesto a čas odchodu:
08:00 Bratislava – parkovisko pri pizzerii CIAO, za športovou halou Pasienky, Trnavská 37
CENA: 26,00 €
V cene je zahrnuté:
autobusová doprava, služby sprievodcu CK, prehliadky bez vstupov

V cene nie je zahrnuté:
Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,30 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3 EUR/os./deň, miestenka 4 EUR/os.  Metro 4,80 EUR/os. (platba na mieste). Nástupné miesta:  PD, PE, TO – príplatok 6 EUR, NR, TT, BA – bez príplatkov.

Poznámka: pre kolektívy cena podľa dohody v závislosti na počte osôb. Upozornenie: pre tento zájazd nie je možné poskytnúť zľavy first minute.