Hľadať
legiotour@legiotour.sk +421 903 452 900
Trvanie:
Lokalita: Rakúsko
Cena: 29 €

Jednodňový zájazd – MOMENTÁLNE V PRÍPRAVE na vianočný termín 2019 -  na predvianočné  nákupy v obľúbenom centre Schopping City Süd Viedeň a Fashion Outlet Parndorf.

SHOPPING CITY SUD:
4*-hviezdičkové nákupné centrum Schopping City Süd Viedeň s rozlohou 173-tisíc m² je najväčšie nákupné stredisko v Rakúsku a patrí medzi najväčšie centrá v Európe. K dispozícii je 267 obchodov rôznych módnych značiek, reštaurácie, bary atď., kde si príde každý na svoje.

FASHION OUTLET PARNDORF:
Módny outletový komplex Parndorf ponúka viac ako 100 módnych a lifestylových značiek v 30-70% zľavách. Nájdete tu medzinárodné značky od ležérnej módy cez šport, outdoor, obuv a doplnky až po lifestylové produkty. Oddýchnuť si môžete v početných kaviarňach, ktoré ponúkajú okrem kávy a nápojov aj niečo malé na zahryznutie.

PROGRAM:

* odchod z Bratislavy ráno o 08:30h
* návšteva SCS Viedeň, o 14:30h odchod
* návšteva Fashion Outlet Parndorf
* o 18:00h odchod do Bratislavy

CENA:  29 € / osoba 

Možnosť zakúpiť v akcií :   v príprave

 

V cene je zahrnuté: preprava vozidlom značky Mercedes, technický sprievodca

V cene nie je zahrnuté – ale odporúčame: poistenie liečebných nákladov v zahraničí – ponúkame uzatvorenie poistenia u nás prostredníctvom poisťovne Union, príp. zabezpečenie poistenia individuálne.

Možnosť zakúpenia obojsmernej miestenky v autobuse v cene: 5 € / osoba – umožňuje prednostný výber miesta v autobuse (je potrebné nahlásiť pri rezervácii zájazdu).