Hľadať
legiotour@legiotour.sk +421 903 452 900
Trvanie: 09.05.2020
Lokalita: Česká republika
Cena: 24 €

Jedinečný začiatok kúpeľnej sezóny u našich západných susedov v svetoznámych kúpeľoch Luhačovice spojený s návštevou Vizovíc

Tradičný program pri príležitosti začiatku novej kúpeľnej sezóny, ktorý sa každoročne organizuje už od čias prvej republiky, v sebe spája kultúru, históriu a zábavu. Okrem Luhačovíc čaká na účastníkov aj návšteva mestečka Vizovice s pálenicou Jelínek.

Program zájazdu:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách, návšteva  Vizovíc so známou pálenicou. Exkurzia s degustáciou v závode Rudolf Jelínek, ktorý je významným producentom a exportérom alkoholických nápojov. Pokračovanie návštevou bielej perly Valašska – zámok Vizovice. Po prehliadke presun do Luhačovíc s krásnymi secesnými stavbami Dušana Jurkoviča, prechádzka po kolonáde so sviatočnou atmosférou  a tradičným programom otvárania prameňov. Tradícia pochádza ešte z čias prvej republiky a obnovená bola po r oku 1989. Odchod na Slovensko vo večerných hodinách (18.00 hod).

Miesto a čas odchodu:
6:00 Nitra – nová budova Turancar, Bratislavská 29
6:45 Trnava – parkovisko pred vchodom do železničnej stanice
9:00 Trenčín – parkovisko pri autobusovej stanici, pred budovou Zdroj

CENA: 24,00 €
V cene je zahrnuté:
dopravu luxusným autokarom, sprievodcu CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Odporúčaný doplatok – komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,30 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3 EUR/os./deň, miestenka – 4 EUR/os. Vstupy cca 250 CZK (platba na mieste). Nástupné miesta -  NR, TT, TN – bez príplatkov. Poznámka – pre kolektívy cena podľa dohody v závislosti na počte osôb. Upozornenie – pre tento zájazd nie je možné poskytnúť zľavy first minute.