Hľadať
legiotour@legiotour.sk +421 903 452 900
Trvanie: 13 Okt 2018 - 13 Okt 2018
Lokalita: Zlín, Česká republika
Cena: 37€ : 19,50 €

Na vlastné oči prezrite tretiu najnavštevovanejšiu ZOO v Českej republike.

ZOO a zámok Zlín – Lešná sa rozkladá sa na ploche 52 ha a ponúka cez 210 druhov zvierat z celého sveta. Zvieratá sú rozdelené  podľa svetadielov. Začíname Južnou Amerikou s Amazóniou, cez Austráliu, Áziu, Afriku až k Európe. Uvidíme tu okrem iných  slony, nosorožce, žirafy, gibonov, zebry, klokany, tučniaky, tulene, gorily, samozrejme aj vtáctvo je zastúpené početnými druhmi a ešte veľa mnoho iných zaujímavých zvierat.

ZOO nám ponúka aj  novovybudovanú tropická  halu Yucatan s pravou atmosférou tropického pralesa, kde môžete obdivovať okrem fauny a flóry aj civilizáciu starých Mayov. Mnohí  sú názoru, že ZOO Zlín patrí k najkrajším miestam na Morave. Celú scenériu  dopĺňa zámocký park s množstvom vzácnych drevín, kvetmi, jazierkami, vodotryskmi a vodopádmi, kde kraľuje zámok Lešná.

Pre detských návštevníkov je pripravené detské ihrisko s rôznymi atrakciami vrátane lanového centra alebo trampolíny. Ďalej je tu možnosť zvezenie na ťave alebo poníkovi. V ZOO a zámok Zlín – Lešná tiež nechýba vláčik. V areáli zoo návštevník nájde päť štýlových reštaurácií.

Hoci zámok patrí k najmladším na území ČR – určite stojí za to pozrieť si ho.  Za 45 minút si v interiéroch  obzriete vykladaný nábytok , skvostné drevené obloženie stien, kazetové stropy. Súčasťou je aj zbierka predmetov z celého sveta. Za zmienku stoja určite práce zo slonoviny, ebenu ale tiež egyptské a antické vykopávky. Na zámku prebiehajú aj svadobné obrady.

-  Preprava vozidlom značky Mercedes
-  Jednodňový zájazd do ZOO Zlín s možnosťou návštevy zámku Lešná
-  Technický  sprievodca počas zájazdu
-  Cena je platná pre jednu osobu
-  Nástupným miestom je Bratislava

Cena : 37 €/osoba

v akciovej cene 19,50 € LEN prostredníctvom:

https://www.primazlavy.sk/aktualni-slevy.html?sleva=4909-zoo-zlin-a-zamok-lesna-skvely-tip-na-vylet-plny-zazitkov-pote-si-s-nami

https://www.zamenej.sk/zlava/info/poznavaci-zajazd-zoo-zlin-zamok-lesna

 

V cene je zahrnuté: preprava luxusným vozidlom značky Mercedes, technický sprievodca počas zájazdu

V cene nie je zahrnuté vstupné:     Všetky ceny sú orientačné.  CK nezodpovedá za zmenu vstupného, ktoré sa môže meniť počas roka.

1.    ZOO Zlín: deti do 2,99 rokov = grátis, deti od 3 do 15,99 rokov = 80 CZK, osoba od 16 do 59,99 rokov = 130 CZK, senior od 60 rokov = 110 CZK.
rodinné vstupné: 400 CZK / 2 dospelí a max. 2 deti (3-15,99 rokov),
470 CZK / 2 dospelí a max. 3 deti (3-15,99 rokov).

Vstupenky do zoologickej záhrady nezahŕňajú vstup do zámku.  Vstupenky do zámku sa predávajú pred začatím prehliadky v pokladni na zámku.
Prehliadka zámku bez zaplatenia vstupného do zoo nie je možná!!

2.    zámok Lešná: deti do 2,99 rokov = grátis, deti od 3 do 15,99 rokov = 30 CZK, osoba od 16 do 59,99 rokov = 50 CZK, senior od 60 rokov = 40 CZK.

Platba v euro: vstupenky zoo, vstupenky zámok Lešná, v predajni  suvenírov  a vo vybraných reštauráciách (zoo nezodpovedá za výšku  kurzu)
Možnosti platby iba bankovkami v hodnote 5, 10, a 20 – výška prijatej bankovky môže dosiahnuť maximálne dvojnásobku platenej čiastky.
Výdavok je v českých korunách.

V cene nie je zahrnuté – ale odporúčame: poistenie liečebných nákladov v zahraničí – ponúkame uzatvorenie poistenia u nás prostredníctvom poisťovne Union, príp. zabezpečenie poistenia individuálne.

Možnosť zakúpenia obojsmernej miestenky v autobuse v cene: 5 € / osoba – umožňuje prednostný výber miesta v autobuse (je potrebné nahlásiť pri rezervácii zájazdu).

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA zoo-lesna-zlin P1260007 P1250931 P1250724 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA